Konferencje
Seminaria
Projekty Naukowe
Konkurs Fotograficzny


IV edycja
Program
Galeria
III edycja
II edycja
I edycja
III Seminarium Naukowe "Promocja zdrowia w działaniu"

Organizator: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia
Termin: 27.09.2017 r. (środa)
Miejsce: Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ul. Marcinkowskiego 2-6, Wrocław

Szanowni Państwo, w dniu 27.09.2017 r. dla wszystkich Uczestników Konferencji oraz Seniorów odbył się Dzień Promocji Zdrowia w Działaniu, który jest połączeniem osiągnięć nauki z praktyką ukierunkowaną na promowanie zdrowego stylu życia. Wydarzenie to składało się z sesji naukowej oraz praktycznych warsztatów.

W debacie podczas seminarium naukowego uczestniczyli przede wszystkim praktycy – twórcy i realizatorzy wzorcowych kampanii społecznych, programów i akcji poświęconych szeroko rozumianemu promowaniu zdrowego stylu życia, ale również naukowcy zajmujący się problematyką zdrowia oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego i instytucji powołanych do ochrony zdrowia. Podczas seminarium odbyła się dyskusja - czas na zadawanie pytań prelegentom oraz wymianę myśli i doświadczeń.

Na „Dzień promocji zdrowia w działaniu” składały się przede wszystkim działania o charakterze praktycznym, mające na celu aktywizację na rzecz zdrowia oraz upodmiotowienie, czyli zwiększanie poczucia kontroli nad zdrowiem oraz odpowiedzialności za zdrowie swoje oraz innych osób. Działania integrujące i aktywizujące na rzecz zdrowia zostały przeprowadzone przez wzorcowe organizacje pozarządowe w formie warsztatów dla seniorów i Uczestników Konferencji.

Dla Uczestników przewidzieliśmy również szereg atrakcji: materiały edukacyjne, zdrowy poczęstunek oraz możliwość skorzystania z oferty stoisk przygotowanych przez organizacje specjalizujące się w prozdrowotnej działalności.

PROGRAM
GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Promocji Zdrowia jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Organizatorzy
Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
Departament Zdrowia i Promocji Województwa
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Sponsorzy
Wydawnictwo Adam Marszałek‫ Wydawnictwo Rita Baum Gospodarstwo Milejowe Pole