Pracownia Inicjatyw Społecznych
Kuźnia Prozdrowotnego Stylu Życia
Warsztaty Zdrowego Starzenia
Czytelnia Kreatywnych
Dancing Międzypokoleniowy

Dancing Międzypokoleniowy to cykl wydarzeń, które od 2011 roku integrują seniorów z młodymi. Jego pomysłodawczynią jest Paulina Braun. Dancingi mają na celu zniesienie barier dzielących dwa pokolenia. Dzięki nim osoby starsze odwiedzają miejsca, których na co dzień nie mają szans poznać.

Seniorzy bawią się w najpopularniejszych klubach i barach w stolicy. Rozkręcili imprezę m.in. w klubie MIŁOŚĆ, BAL, Syreni Śpiew, Temat Rzeka, Pomost 511, Cafe Kulturalna, BarKa itd.
Wyjeżdżają także poza granice Warszawy. W czerwcu 2014r. za pośrednictwem internetowego autostopu (BlaBlaCar.pl) pojechali do Trójmiasta, gdzie wzięli udział w Sopot Fringe Festival. Bawili się w Zatoce Sztuki Beach Club.

Dancing Międzypokoleniowy pojawił się na znaczących festiwalach: PlaneteDoc+FilmFestival, Festiwal Powiślenia, MALTA Festival w Poznaniu, projekt RELOKACJE w Bydgoszczy oraz na OFF Festival'u w Katowicach.

W ramach projektu powstał dodatkowo cykl „Domówki”, czyli międzypokoleniowe imprezy w mieszkaniach prywatnych. Pierwsze wydarzenie z cyklu odbyło się w czerwcu 2014r., w mieszkaniu Henryka Fasta /90+/ przy al. Wyzwolenia, w Warszawie.
Dancing prowadzi również Agencję Castingowej, z której można wynająć osoby starsze na potrzeby produkcji filmowych i telewizyjnych.

Profil na Facebook'u: DANCING