Współpracujemy

Wiemy jaka siła znajduje się we wspólnym działaniu, dlatego nasze projekty realizujemy we współpracy z innymi organizacjami, sektorem publicznym oraz prywatnym. Razem działamy na rzecz zdrowia!

Portal o bezpłatnych badaniach, akcjach profilaktycznych i prozdrowotnych dla Ciebie i Twojej rodziny.
Sprawdź aktualne badania w swoim regionie
Fundacja „Gdyński Most Nadziei”, organizator kampanii Odważni Wygrywają - profilaktyka raka jądra, zachęca do otwartych rozmów o męskich sprawach.
Listopad stał się corocznym czasem licznych działań uświadamiających. Akcja, dotychczas znana pod nazwą Movember Gdynia, rozszerza się i zmienia swoją markę na „Odważni Wygrywają”. W odważny sposób pokazując, że rak nie jest niczym wstydliwym, a profilaktyka pozwala na uratowanie zdrowia i życia.
Głównym wyzwaniem, jakie stawia sobie Stowarzyszenie MANKO jest zmiana negatywnego wizerunku osób starszych w mediach. Uważamy, iż należy walczyć ze stereotypem zależnego, niesamodzielnego seniora. Naszą główną ambicją jest zatem zaktywizowanie seniorów. Pragniemy, by czuli się niezbędni, by potrafili zagospodarować swój czas, rozwijali swoje umiejętności i hobby. Właśnie dlatego magazyn "Głos seniora" jest kierowany do seniorów i pisany dla seniorów.
Głos seniora to zarazem informator, poradnik, jak i platforma wymiany doświadczeń pomiędzy uniwersytetami trzeciego wieku, klubami seniora i innymi organizacjami zajmującymi się tą grupą wiekową.
Facebook: GlosSeniora