Pracownia Inicjatyw Społecznych
Kuźnia Prozdrowotnego Stylu Życia
Warsztaty Zdrowego Starzenia
Czytelnia Kreatywnych
O Kuźni

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po Kuźni. Dowiecie się co to jest prozdrowotny styl życia oraz dlaczego jest on taki ważny, zapraszamy!
Czytaj więcej...
Raport Kreatywnie dla Zdrowia

Raport Kreatywnie dla Zdrowia to inicjatywa Fundacji mająca na celu zwrócenie uwagi oraz zachęcenie do podejmowania aktywności fizycznej. W ramach akcji przygotowaliśmy folder-raport przedstawiający korzyści płynące z prowadzenia aktywnego trybu życia oraz zalety najpopularniejszych aktywności rekreacyjnych - jazda na rowerze, bieganie oraz pływanie. Przygotowaliśmy również spot reklamowy akcji, który również ukazuje zalety reakracyjnej aktywności fizycznej. Akcja Raport Kreatywnie dla Zdrowia to także publikowane posty w mediach społecznościowych podczas letnich miesięcy, które w formie ciekawostek zwracają uwagę na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami naszej akcji!
Czytaj więcej...
Warsztaty - Dzień Promocji Zdrowia

W dniu 27.09.2017 r. dla wszystkich Uczestników III Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Socjologia medycyny - promocja zdrowia - media" oraz Seniorów odbył się Dzień Promocji Zdrowia w Działaniu, który jest połączeniem osiągnięć nauki z praktyką ukierunkowaną na promowanie zdrowego stylu życia.
Wydarzenie to składało się z sesji naukowej oraz praktycznych warsztatów.
Na „Dzień promocji zdrowia w działaniu” składały się przede wszystkim działania o charakterze praktycznym, mające na celu aktywizację na rzecz zdrowia oraz upodmiotowienie, czyli zwiększanie poczucia kontroli nad zdrowiem oraz odpowiedzialności za zdrowie swoje oraz innych osób.
Działania integrujące i aktywizujące na rzecz zdrowia zostały przeprowadzone przez wzorcowe organizacje pozarządowe w formie warsztatów dla seniorów i Uczestników Konferencji.
Czytaj więcej...
Warsztaty - Amazonki

Nawiązaliśmy współpracę ze Świdnickim Stowarzyszeniem Amazonek, zapraszamy do obejrzenia pierwszej relacji!
Czytaj więcej...