Konferencje
Seminaria
Szkolenia
Projekty Naukowe
Dokumenty Polityki Prozdrowotnej
Konkurs Fotograficzny
V edycja - wellbeing
PROGRAM KONFERENCJI
Książka Streszczeń
Publikacja - czasopisma
Galeria zdjęć
Plakat
IV edycja - życie codzienne
III edycja - media
II edycja - starzenie
I edycja - biopolityka
Szanowni Państwo!
Za nami V edycja Konferencji, tym razem poświęcona problematyce zdrowia i choroby w kontekście "wellbeing": X Sesji Naukowych, w tym Sesja Studencka, łącznie ponad 100 uczestników oraz 60 wykładów.
Bardzo dziękujemy za Państwa obecność i współtworzenie tego wydarzenia.

Wykładowcom gratulujemy bardzo ciekawych wystąpień i dziękujemy, że zechcieliście Państwo podzielić się swoją wiedzą, wynikami badań oraz przemyśleniami. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w dyskusji i życzliwą atmosferę podczas obrad oraz w kuluarach.
Mamy nadzieję, że jeszcze w tym i następnym roku będziemy mogli cieszyć się publikacjami wygłoszonych podczas konferencji referatów.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ekspertom z Komitetu Naukowego za wsparcie merytoryczne i powierzone zaufanie. Wielkie podziękowania składamy również Koleżankom i Kolegom z Komitetu Naukowego za współpracę, zaangażowanie, inicjatywę, wsparcie oraz wzajemną życzliwość!
Dziękujemy również naszym wspaniałym Wolontariuszom - Studentom Uniwersytetu Dolnośląskiego we Wrocławiu za pozytywną energię, zaangażowanie, inicjatywę, samodzielność i uśmiech.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo miło wspominać naszą konferencję i pobyt we Wrocławiu oraz że spotkamy się na kolejnej, szóstej edycji. A na jaki temat i gdzie się ona odbędzie? ...czekamy na Państwa sugestie i propozycje.

Zapraszamy do współpracy!

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
dr hab. n. społ. Małgorzata Synowiec-Piłat
dr n. med. Michał Jędrzejek

V Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Socjologia medycyny - promocja zdrowia - wellbeing"
jest współfinansowana ze środków gminy WrocławORGANIZATORZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY