Konferencje
Seminaria
Projekty Naukowe
Konkurs Fotograficzny
VI edycja
V edycja
IV edycja
III edycja
Program
Warsztaty
Galeria
II edycja
I edycja
III Seminarium Naukowe "Promocja zdrowia w działaniu"

Organizator: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia
Termin: 27.09.2017 r. (środa)
Miejsce: Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ul. Marcinkowskiego 2-6, Wrocław

Szanowni Państwo, w dniu 27.09.2017 r. dla wszystkich Uczestników Konferencji oraz Seniorów odbył się Dzień Promocji Zdrowia w Działaniu, który jest połączeniem osiągnięć nauki z praktyką ukierunkowaną na promowanie zdrowego stylu życia. Wydarzenie to składało się z sesji naukowej oraz praktycznych warsztatów.

W debacie podczas seminarium naukowego uczestniczyli przede wszystkim praktycy – twórcy i realizatorzy wzorcowych kampanii społecznych, programów i akcji poświęconych szeroko rozumianemu promowaniu zdrowego stylu życia, ale również naukowcy zajmujący się problematyką zdrowia oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego i instytucji powołanych do ochrony zdrowia. Podczas seminarium odbyła się dyskusja - czas na zadawanie pytań prelegentom oraz wymianę myśli i doświadczeń.

Na „Dzień promocji zdrowia w działaniu” składały się przede wszystkim działania o charakterze praktycznym, mające na celu aktywizację na rzecz zdrowia oraz upodmiotowienie, czyli zwiększanie poczucia kontroli nad zdrowiem oraz odpowiedzialności za zdrowie swoje oraz innych osób. Działania integrujące i aktywizujące na rzecz zdrowia zostały przeprowadzone przez wzorcowe organizacje pozarządowe w formie warsztatów dla seniorów i Uczestników Konferencji.

Dla Uczestników przewidzieliśmy również szereg atrakcji: materiały edukacyjne, zdrowy poczęstunek oraz możliwość skorzystania z oferty stoisk przygotowanych przez organizacje specjalizujące się w prozdrowotnej działalności.

PROGRAM
WARSZTATY
GALERIA ZDJĘĆ

Dzień Promocji Zdrowia jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Organizatorzy
Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
Departament Zdrowia i Promocji Województwa
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Sponsorzy
Wydawnictwo Adam Marszałek‫ Wydawnictwo Rita Baum Gospodarstwo Milejowe Pole