Pracownia Inicjatyw Społecznych |
Kuźnia Prozdrowotnego Stylu Życia |
Warsztaty Zdrowego Starzenia |
Czytelnia Kreatywnych |
Raport 2017 - zapisy |
III trasa: Żmigród-Jamnik |
II trasa: StronieŚląskie-g.Śnieżnik-Międzylesie |
I trasa: Boguszów-g.Chełmiec-SzczawnoZdrój |
I trasa: galeria zdjęć |
I trasa: raport |
O Projekcie |
Raport |
Spot |
Niezbędnik Turysty |
Prawidłowe nawodnienie |
Raport Kreatywnie dla Zdrowia - edycja 2017 Przedstawiamy plan I trasy wycieczki w ramach projektu "Raport Kreatywnie dla Zdrowia": Wrocław - Boguszów-Gorce - g. Chełmiec - Szczawno Zdrój - Wałbrzych - Wrocław Data wycieczki: 11.06.2017 r. W razie problemów z załadowiem mapy, trasa z z profilem wysokościowym: mapa Opis trasy: 1 etap: Przejazd z Wrocławia do miejscowości Boguszów-Gorce: Wrocław Główny - planowana godzina odjazdu: 09:20 Boguszów-Gorce - planowana godzina przyjazdu: 10:50 Czas przejazdu: 1g 30 min; odległość: 87 km Rodzaj pociągu: REGIO, wagony klasy 2 Relacja pociągu: Poznań Główny - Szklarska Poręba Górna Numer pociągu: "KAMIEŃCZYK" nr 76901 Cena biletu ("normalny"): 18,60zł 2 etap: Boguszów-Gorce - g. Chełmiec Szlakiem zielonym zdobywamy najpierw szczyt Chełmiec Mały, gdzie kierujemy się następnie szlakiem niebieskim, który prowadzi bezpośrednio na szczyt góry Chełmiec (851 m n.p.m.). Planowany czas przejścia: 1g 40min Poniżej mapa z profilem wysokościowym trasy: 3 etap: g. Chełmiec - Szczawno Zdrój Szlakiem niebieskim kierujemy się do miejscowości Szczawno Zdrój. Planowany czas przejścia: 1g 20min Poniżej mapa z profilem wysokościowym trasy: 4 etap: Szczawno Zdrój - Wałbrzych Miasto Po odpoczynku i zwiedzaniu Szczawna Zdroju kierujemy się dalej szlakiem niebieskim do Wałbrzycha, bezpośrednio już na stację kolejową Wałbrzych Miasto, skąd koleją wracamy do Wrocławia. Planowany czas przejścia: 1g 05min 5 etap: Powrót z Wałbrzycha do Wrocławia: W zależności o sprawności przejścia są następujące możliwości powrotu do Wrocławia: Wałbrzych Miasto - Wrocław Główny: 1) Planowana godzina wyjazdu: 16:34; planowana godzina przyjazdu: 17:43; czas przejazdu: 1:09; rodzaj pociągu: KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE; Cena biletu: 16,10zł 2) Planowana godzina wyjazdu: 17:04; planowana godzina przyjazdu: 18:02; czas przejazdu: 0:58; rodzaj pociągu: KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE; Cena biletu: 16,10zł 3) Planowana godzina wyjazdu: 17:20; planowana godzina przyjazdu: 18:20; czas przejazdu: 1:00; rodzaj pociągu: INTER CITY; Cena biletu: 18,40zł 4) Planowana godzina wyjazdu: 18:42; planowana godzina przyjazdu: 19:50; czas przejazdu: 1:08; rodzaj pociągu: KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE; Cena biletu: 16,10zł
|